Oferta

Zdjęcie

Noclegi wynajem apartamentów

Dysponujemy 4 dwuosobowymi komfortowymi pokojami w ścisłym Centrum Poznania, które na Państwa życzenie możemy przearanżować na 2 duże apartamenty. Zarówno pokoje jak i apartamenty mieszczą się przy ul. Generała Tadeusza Kutrzeby 16 E na V piętrze na monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną. Przestronne, 80 metrowe wnętrza są wygodne i ergonomiczne, z całą pewnością pozwolą odpocząć po ciężkim dniu pracy. Ich aranżacja i wykończenie w wysokim standardzie opierają się głównie na kamieniu oraz drewnie egzotycznym. Atutami apartamentów są duże tarasy z których widok rozpościera się na park Cytadela. Specjalnie dla Państwa wygody w każdym apartamencie zainstalowano podwieszane projektory multimedialne z elektrycznie opuszczanymi ekranami, na których mogą Państwo sprawdzić przygotowaną prezentację, a później zrelaksować się przy dobrym filmie. Bezprzewodowy internet pozwoli Państwu na pracę zarówno przy biurku jak i na tarasie, a plazmowe telewizory w sypialniach umożliwią obejrzenie porannych wiadomości. Podczas pobytu zapraszamy do korzystania z klubu fitness. Oszczędzacie Państwo miejsce w bagażu - ręczniki i bielizna pościelowa są w standardzie pokoi i apartamentów. Cały czas do Swojej dyspozycji macie Państwo kawę i herbatę, a dodatkowo na życzenie z przyjemnością zaopatrzymy lodówkę w ulubione produkty spożywcze.

To propozycja dla osób szukających komfortu, spokoju  oraz bezpieczeństwa z doskonałym dostępem do najważniejszych miejsc i atrakcji stolicy Wielkopolski.

 

 

Nasza strona WWW, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij